сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Новини

CLE3515
CLE3515

CLE3515

ИМЕ: Земја Блум

се врти на земја со црвена боја на пламен, зелена боја на пламен, жолта боја на пламен.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Новитети

Големина: 9x16x53mm

Калибар: 9мм

НЕЦ: 1.7г

ЦБМ: 0.025

Пакување: 20