сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Новини

CLE3552
CLE3552

CLE3552

ИМЕ: Камелија XL

спинер, жолта до зелена до црвена

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Новитети

Големина: 35x7mm

Калибар: 35мм

НЕЦ: 1.5г

ЦБМ: 0.040

Пакување: 20