сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4600-3
CLA4600-3

CLA4600-3

ИМЕ: БОБС БЕБЕ

Прилично големи дланки и златни хризантеми го прави тоа многу 

непослушно бебе, донесете го дома!


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 500 грама

Големина: 235x235x225mm
Удари: 24 
ЦБМ: 0.065  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336


Избрана Производи