сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4601-2
CLA4601-2

CLA4601-2

ИМЕ: ХУЛК

ХАЛК се удира со црвени и зелени блесоци и крцкави врби, бес на зелена моќ.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 500 грама

Големина: 250x250x225mm
Удари: 24 
ЦБМ: 0.065  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336