сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4602-3
CLA4602-3

CLA4602-3

ИМЕ: АКВАМАН

АКВАМАН ги прави Ти-златните палми со морска сина боја широки и светли, огромни брокатни круни сигурно е симбол на крал.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 500 грама

Големина: 250x250x225mm
Удари: 24 
ЦБМ: 0.065  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336