сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4602-4
CLA4602-4

CLA4602-4

ИМЕ: ЧОВЕЧКИ ЧОВЕК

БУЛДЕР ЧОВЕК ги разбива хризантемите и кометите во голем простор и создава огромни брокатни круни со повеќе бои.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 500 грама

Големина: 250x250x225mm
Удари: 24 
ЦБМ: 0.065  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336