сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4603
CLA4603

CLA4603

ИМЕ: ЕЛЕКТИЧНА ШАРК

Убави и пристојни колачи од 200 грама, вкупно 96 снимки со POWER SHARK, ги покриваат сите божури, хризантеми и брокатни круни, АЈДЕ ШАРКОТ ДОБИ!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 200 грама

Големина: 125x125x125mm * 4 парчиња
Удари: 24 * 4 парчиња = 96
ЦБМ: 0.023  
Пакување: 2/4
АДР: 1.4G / 0336