сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4604
CLA4604

CLA4604

ИМЕ: ЕКСТРЕМЕНА ШОУ

Ова е најдобриот 200 грама што некогаш би можеле да го имате, 29x4 снимки во сет. Блескави брокатни круни и избрани бои се менуваат за да ја насликаат ноќта, заедно со силни крцкања, 116 снимки во вредност од снимање.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 200 грама

Големина: 150x125x125mm * 4 парчиња
Удари: 29 * 4 парчиња = 116
ЦБМ: 0.029  
Пакување: 2/4
АДР: 1.4G / 0336