сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Патентирани PyroCubes

CLA4636-3
CLA4636-3

CLA4636-3

ИМЕ: Супермен

Супермен статуа на правдата. Целосно натоварени 350 грама, дава тешки снимки од божури и строби

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ПироКуби 350 грама

Големина: 210x120x150mm
Удари: 27 
ЦБМ: 0.037 
Пакување: 8/1
АДР: 1.4G / 0336