сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Ракетите

CLE2538
CLE2538

CLE2538

ИМЕ: Ловџија на небото

О: временски дожд од црвена палма сребро;

Б: зелена + гриз;

C: буле + брокат;

Д: златна врба + крцкање;

Е: црвено-зелен бел сјај;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ракети

Големина: 32x165x700mm

Калибар: 32мм

НЕЦ: 120г

ЦБМ: 0.570

Пакување: 20/5

Избрана Производи