сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Ракетите

CLE2593
CLE2593

CLE2593

ИМЕ: Доминирајте на небото

О: ти-златна дланка со син божур;

Б: брокатна круна со црвен сјај;

C: црвен сјај со бел сјај;

Д: црвена дланка + временски дожд;

Е: црвен божур со бел сјај;Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ракети

Големина: 48x182x1025mm

Калибар: 48мм

НЕЦ: 340г

ЦБМ: 0.710

Пакување: 8/5

Избрана Производи