сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Ракетите

CLE2600
CLE2600

CLE2600

NAME : DOUBLE TROUBLE MAKER

CLE2600-1:fuse tail to red palm+cracklings

CLE2600-2:fuse tail to green palm+cracklings

CLE2600-3:fuse tail to brocade crown+cracklings

CLE2600-4:fuse tail to ti-gold palm+cracklings

CLE2600-5:fuse tail to crackling willows+cracklings

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: ракети

Size: 48x210x1050 mm

Калибар: 45мм

НЕЦ: 64г

ЦБМ: 0.053

Пакување: 8/5