сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

CLA0521
CLA0521

CLA0521

NAME : CHRISTMAS TREE

gold pine, big white chrys. with green stars, and silver ribbons with red stars. It's a small christmas tree, must have it.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

Големина: 155x70x180mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.033 
Пакување: 12/1
АДР: 1.4G / 0336