сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

21
21

ГОНЕ РИБИ - 200 ГРАМИ

ИМЕ: ОТДЕНА НА РИБИ

Златна пролет/бел блесок; Ти-сребрен извор/бел блесок;Златен водопад со син бисер.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Фонтана 200 грама

Големина: ¢115x215 mm
Кадри: /
ЦБМ: 0.065
Пакување: 18/1
АДР: 1.4G / 0336