сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

направи
направи

НАПРАВЕТЕ ГО ШУТ

NAME : MAKE THE SHOT

The camera sprays big chrys. with colors and cracklings, 4 ground spinners pop out after the dancing silver crackles.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

Големина: 185x100x150mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.03 
Пакување: 6/1
АДР: 1.4G / 0336