сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

14
14

КРАЛ МАЈМУН

ИМЕ: КРАЛ МАЈМУН

Кралот на мајмуните со пламени очи дише големи крцкави и искри

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

Големина: 76x180mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.066 
Пакување: 12/4
АДР: 1.4G / 0336