сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

22
22

CLA5038 - НАДБРЗИНА - 200 ГРАМИ

ИМЕ: ПРЕКРЕМЕНА БРЗИНА

Ти-златен цвет, сина бисер;

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Фонтана 200 грама

Големина: ¢130x235 mm
Кадри: /
ЦБМ: 0.078
Пакување: 16/1
АДР: 1.4G / 0336