сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 200 грама

15
15

Енергија

NAME : POWER UP

Crackles with color stars and silver springs, nice cute Mushroom!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

Големина: 140x190mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.067 
Пакување: 12/1
АДР: 1.4G / 0336