сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4793
CLA4793

CLA4793 - ПАДОРАТНИЦИ - 20 ИСУГИ

ИМЕ: Падобранци

О: Син чад падобран

Б: зелен чад падобран

В: падобран од жолт чад

Д: падобран од црвен чад

Е: Знамето на САД


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 200 грама

Големина: 180x145x175MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 20

НЕЦ: 200г

ЦБМ: 0.041

Пакување: 8/1


Избрана Производи