сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>200 грамови повторувачи

100
100

CLA4620 - СУПЕР МАЈМУН - 16 ШОТ - 200 ГРАМИ

ИМЕ: CLA4620

Nice 200 gram with wide burst of brocade and glitters and crackles.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 200 грама

Големина: 120x120x150mm
Удари: 16
ЦБМ: 0.021 
Пакување: 8/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи

CLA4794 - КАНАБИС КИНГ - 14 ШОТ - 200 ГРАМИ
CLA4794 - КАНАБИС КИНГ - 14 ШОТ - 200 ГРАМИ
CLA4794 - КАНАБИС КИНГ - 14 ШОТ - 200 ГРАМИ
Прашајте>