сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4804 网页
CLA4804 网页

CLA4804 - TURBO- 17 SHOTS - 350GRAM

ИМЕ: ТУРБО

опашка од фитиљ до златни нишики со црвена дланка, опашка од фитиљ до црвено со бел сјај, опашка од фитиљ до брокат со црвен дух, опашка од фитиљ до златна врба до зелена, спој ја опашката за време на дождот со црвен дух.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 350 грама

Големина: 240 * 265 * 200MM

Калибар: 30 мм

Застрелан: 17

НЕЦ: 350

ЦБМ: 0.09

Пакување: 6/1