сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4805
CLA4805

CLA4805 - АМЕРИКАНСКА ДУША- 22 ШУТ

ИМЕ: АМЕРИКАНСКА ДУША

Спој ја опашката со црвена сина бел сјај, спој ја опашката со златна дланка црвен дух, опашката со фитили со црвената дланка морско сина, опашката со фитиљ до шареното крцкање.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 350 грама

Големина: 250 * 250 * 200MM

Калибар: 25 и 30 мм

Застрелан: 22

НЕЦ: 350

ЦБМ: 0.09

Пакување: 6/1


Избрана Производи