сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4768
CLA4768

CLA4768 - СТАРТЕР ЗА ЗАБАВА - 31 ШОТ

ИМЕ: СТАРТУВАЧ ЗА ЗАБАВА

О: опашка од осигурувач до црвена&небесно сина+бела чипка; 

Б: спојте ја опашката со зелена и пурпурна + златна чипка

В: црвена глава време дожд опашка

Д: спојте ја опашката до црвени до сребрени врби

Е: спој опашка со сребрени пајаци + црвени строби

F: спој опашка со сребрени пајаци + зелени строби

G: зелена глава Крис опашка

H: спојте ја опашката до зелена до сребрена врба

Јас: спој опашка до црвено зелена жолта виолетова+бебе дише

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 350 грама

Големина: 260 * 290 * 170MM

Калибар: 20mm/25MM/30MM

Застрелан: 31

НЕЦ: 350г

ЦБМ: 0.0839

Пакување: 6/1


Избрана Производи