сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4795
CLA4795

CLA4795 - SNOOPY'S SNACKS - 32 ШОТ - 350 ГРАМИ

NAME : SNOOPY'S SNACKS

Fuse tail to Ti-gold palm green glitter,Spinner flower tail to red+chry, Fuse tail to orange blue green glitter,Spinner flower tail green+chry, Fuse tail to sea blue red white glitter,Spinner flower tail blue+chry.,Fuse tail to gold Ti-willow.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: 350 Gram Repeaters

Големина: 225 * 310 * 150MM

Caliber: 20MM,25MM

Застрелан: 32

NEC: 350

ЦБМ: 0.05

Пакување: 4/1