сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 500 грама

CLA5004
CLA5004

CLA5004

ИМЕ: Интензивна одбрана

големи 500грами, златна пролет, риба во боја, пајак со сино од лимон и неонски starsвезди, многу крцкави, најдобри досега.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

големина: 390x210x170mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.073  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи