сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Фонтани од 500 грама

CLA5006
CLA5006

CLA5006

ИМЕ: ГРАНД СЛАМ

повеќекратни цевки во облик на вентилатор, црвен ласер за цртање со Ti-хри., различни бои на извори и големи пукања, 3 пати букет на крајот за да се затвори. Не можам да го имам доволно.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: фонтана

Големина: 335 / 130x125x165mm
Удари: Н / А 
ЦБМ: 0.055 
Пакување: 6/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи