сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4607
CLA4607

CLA4607

ИМЕ: Пајак

Сите силно натоварени 16 истрели летаат високо и избиваат во дожд од starвезди и силни крцкања, проследени со временски опашки од дожд.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 250x250x225mm
Удари: 16 
ЦБМ: 0.066  
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336