сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4608
CLA4608

CLA4608

ИМЕ: ШАРК АТАК

Времето дожд опашки повторно како лудо, ви даваме 10 снимки црвен и сребрен starвезден дожд и 20 снимки црвен и лимонски starвезден дожд, само донесете го дождот.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: 500Грамна торта

Големина: 290x250x225 mm

Удари: 30

ЦБМ: 0.076

Пакување: 4/1

АДР: 1.4G / 0336