сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4609
CLA4609

CLA4609

ИМЕ: ЛУДОСТ

Откривајќи ја убавината на црвената боја, дланките, сјајот и дождливите starвезди, огромната круна од брокат и обоената далија доаѓаат на забава. 

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: 500Грамна торта

Големина: 320x200x225 mm

Удари: 24

ЦБМ: 0.068

Пакување: 4/1

АДР: 1.4G / 0336