сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4615
CLA4615

CLA4615

ИМЕ: ДОВЕРБА

Цветаат прекрасен букет заедно со шарени комети, на крајот одбојки на дахија во боја и сребрени хриси. Не сакате да го пропуштите!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: 500Грамна торта

Големина: 385x340x175 mm

Удари: 47

ЦБМ: 0.105

Пакување: 2/1

АДР: 1.4G / 0336