сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4616
CLA4616

CLA4616

ИМЕ: Фрајкенштајн

Откачениот Франкенштајн, различни рафали и бои, бели светкави со риба од желе, двојни кругови, брокатна круна и лимони.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА

Тип: 500Грамна торта

Големина: 300x300x280 mm

Удари: 9

ЦБМ: 0.058

Пакување: 2/1

АДР: 1.4G / 0336