сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4623
CLA4623

CLA4623

ИМЕ: РАКОНОП

Одлично темпо на крвава црвена опашка до зелена далија со црвен цвет на слива; крвава црвена опашка до морска сина далија со цвет на црвена слива.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 335x200x225mm
Удари: 25
ЦБМ: 0.07 
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336