сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4632
CLA4632

CLA4632

ИМЕ: ШОК ОК

Комети ~ Комети! хри. букет до црвена комета; хри. букет до зелена комета; хри. букет до жолта комета; хри. букет до време врба комета од врба; хри. букет до асори. со зелена опашка.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 370x360x175mm
Удари: 36
ЦБМ: 0.057 
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336