сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4637
CLA4637

CLA4637

ИМЕ: МЕТЕОРНО НЕВРЕМЕ

5 ефекти: морска сина далија со црвено-бел строб; сребрена вртечка опашка до сина со неонски лисја што паѓаат; црвена опашка до бел строб; опашка од брокат до брокат; крцкава комета опашка до дланка и црвен строб.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 250x250x175mm
Удари: 30 
ЦБМ: 0.053 
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи