сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4642
CLA4642

CLA4642

ИМЕ: ДОНЕСЕ ДОINЕ

Сребрено крцкање до црвена / сина / жолта / зелена, ари. букет до крцкање од сребро.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 390x325x175mm
Удари: 77 
ЦБМ: 0.053 
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336