сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

CLA4660
CLA4660

CLA4660 - WIDOW'S KISS - 28 SHOTS

NAME : WIDOW'S KISS

Ti-gold willow to red/green/blue with white laces, Ti-gold willow to chrysanthemum, Ti-gold willow to red/green/blue with gold laces, Ti-gold willow to chrysanthemum with red strobe, red/green/purple to Baby's Breath

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 300x365x200MM

Caliber: 20, 25MM

Застрелан: 28

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.0738

Пакување: 4/1


Избрана Производи