сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

CLA4774缩略图
CLA4774缩略图

CLA4774 - RIO CARNIVAL - 216 SHOTS

NAME : RIO CARNIVAL

red/green/blue to big silver chrys., red/green/yellow/purple to baby's breath.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 300x435x170MM

Калибар: 12 мм

Застрелан: 216

НЕЦ: 500г

ЦБМ: 0.0495

Пакување: 2/1


Избрана Производи