сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

36
36

CLA4781 - JAMAICAN INVASION - 41 SHOTS - 500GRAM

NAME : JAMAICAN INVASION

Silver laces with red/green/blue/purple dahlia, red/green tip time rain willow, red/green to silver willow, green dahlia with red laces, chrys. willow with red/green/blue/purple.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 260 * 390 * 170MM

Caliber: 20/25/30MM

Застрелан: 41

NEC: 500

ЦБМ: 0.0742

Пакување: 4/1