сите категории
EN

Дома>Производи>НОВО ЗА НАС

Неименувано-2
Неименувано-2

CLA4797 - JPEERLESS GLORY - 66 SHOTS - 500 GRAM

ИМЕ: JPEERLESS GLORY

Брокат со сина букет, комета со црвена палма, опашка од фитиљ црвена дланка + крцкање.


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: репетитори од 500 грама

Големина: 520 * 275 * 175MM

Калибар: 20/25 мм

Застрелан: 66

NEC: 500

ЦБМ: 0.061

Пакување: 2/1