сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

натоварено
натоварено

Вчитан канон

ИМЕ: ПОТВРДЕН КАНОН

Големата цветна круна со 5 различни ofвездички го прави небото starвездено.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 360x290x200mm
Удари: 36
ЦБМ: 0.051 
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336