сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

неон-град
неон-град

ГРАД НА НЕОН

ИМЕ: ГРАД НА НЕОН

Многу риби проследени со различни бои на букети!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 360x290x200mm
Удари: 36 
ЦБМ: 0.096 
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336