сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

92
92

CLA4716 - PATRIOT POWER - 9 ШОТ - 500ГРАМ

NAME : PATRIOT POWER

Super red + brocade ring, blue + brocade ring, white glitter ring, red lase + crackling ring. It's patriot power of USA!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 285x285x250mm
Удари: 9
ЦБМ: 0.051
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи