сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

93
93

ВТОР ЈАС - 8 ШОТИ - 500 ГРАМИ

NAME : SECOND ME

Double rings! Super red + crackling rings, green + crackling rings, blue + crackling rings, ti-chrysanthemum + crackling rings.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 280x290x240 mm
Удари: 8
ЦБМ: 0.049
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи