сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

ШОУ
ШОУ

CLA4689 - SHOW OFF - 106 SHOTS - 500GRAM - ZIPPER

NAME : SHOW OFF

This bad-ass shooter is a showoff, neon colors to white glitters in zigzag shooting, non-stop color changing, bring it home!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Type: 500gram repeaters ZIPPER

Големина: 495x410x175 mm
Удари: 106
ЦБМ: 0.082
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336