сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

TORNADO
TORNADO

ТОРНАДО ШАЈЕР

ИМЕ: ТОРНАДО ШЕЈСЕР

Големиот свиреж носи лисја што паѓаат високо и долго време на виси.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 250x205x230mm
Удари: 30
ЦБМ: 0.083 
Пакување: 6/1
АДР: 1.4G / 0336