сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

ДОПОЛНУВАЕ
ДОПОЛНУВАЕ

ДОПОЛНУВАЕ

ИМЕ: ДОПУШТА

2 слоја ГЛАСКИ ЛАКА во 5 реда волеј удари, разбудете ја душата.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 405x288x225mm
Удари: 25 
ЦБМ: 0.063 
Пакување: 2/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи