сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>500 грамови повторувачи

55
55

CLA4641 - WINGS OF FREEDOM - 24 SHOTS - 500GRAM

NAME : WINGS OF FREEDOM

buqouets to crackling comet tail to crackling palms with strobes and dahlias.

Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: повторувачи од 500 грама

Големина: 370x280x230mm
Удари: 24
ЦБМ: 0.111 
Пакување: 4/1
АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи