сите категории
EN

Дома>Производи>ЕУ ПАЗАР>Пакети за избор

CLE8500
CLE8500

CLE8500

ИМЕ: Партика микс

CLE0626, Среќен диско, 1/6

CLE0570, блиц, 1/6

CLE3516, Spinner на цвеќе, 1/7

CLE0052, Крцкава топка, 1/8

CLE8033, поп-поп-трачарка, 2/50


Испраќам барање сега

Детали за производот

Тип: Пакети за избор

Големина: 320x100x25mm

НЕЦ: 48.42г

ЦБМ: 0.021

Пакување: 24/1

Избрана Производи