сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Пуши

NEON
NEON

НЕОНСКИ ПАЛМИ

ИМЕ: НЕОНСКИ ПАЛМИ

5 цевки по ред во чад во форма на вентилатор, 6 различни бои, мора да ги имате за прослави!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА  

Тип: Пуши

Големина: 320x200x36 / 78 mm  

ЦБМ: 0.027 

Пакување: 6/1

АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи