сите категории
EN

Дома>Производи>ПАЗАР НА САД>Пуши

БЕЛА
БЕЛА

БЕЛ ПУШЕЕ

ИМЕ: БЕЛ ПУШЕЕ

Чад од метал конзервиран М-18, повлечете го игла и пушете во дупката!

Испраќам барање сега

Детали за производот

Бренд: ЦРНА СКОРПИЈА  

Тип: Пуши

Големина: .60 155xXNUMX мм  

ЦБМ: 0.014 

Пакување: 12/1

АДР: 1.4G / 0336

Избрана Производи